Červen 2010

Miley nebo Mylie???Prý je to jedno...xD

26. června 2010 v 19:15 | Terrýk |  Miley Cyrus

Kopírujte se zdrojem :))


http://2.bp.blogspot.com/_TU70ZktDfdM/Sm_0bUVTzbI/AAAAAAAAASA/cn1VfvqAe0Y/s320/Taylor%2BSwift%2B-%2BOur%2BSong.jpgPhotoshoots 0.1

26. června 2010 v 18:55 | Terrýk |  Demi LovatoSeyfried's mother forces her to answer fan mails

26. června 2010 v 16:14 Amadna Seyfried
Amanda Seyfried osobně děkuje na většinu jejích emailů od fanoušků - protože její maminka jí nutí psát odpovědi.
Ann Seyfried, maminka blonďaté krásky, si vzala na starost dopisy od fanoušků pro svou dceru a ujišťuje se, že si Amanda udělá čas na odpovědi pro fanoušky.
"Kdykoliv jsem doma, sedí u mně a nutí mně, abych odpověděla fanouškům," směje se Amanda.
"Je z toho opravdu nadšená a říká třeba: 'Dneska jsi dostala 14 emailů!'. Čte si je všechny a pak je z toho strašně efektivní.. Někdy mi to připadá jako týmový domácí úkol, protože mi dává ty dopisy k podpisu než je odešle. Miluje to."


Prosím vás o kopírování pouze s klikačkou :)
Hannah Montana 0.2

26. června 2010 v 10:21 | Terrýk |  Miley Cyrus
Tadyten shoot se mi líbí víc než ten předchozí <3

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hannah Montana 0.1

26. června 2010 v 10:16 | Terrýk |  Miley Cyrus
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Osobní fotky 0.1

25. června 2010 v 22:20 | Terrýk |  Miley Cyrus
free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image hostfree image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host free image host

Photoshoot 0.2

25. června 2010 v 22:15 | Terrýk |  Miley Cyrus

Photoshoot 0.1

25. června 2010 v 22:12 | Terrýsek |  Miley Cyrus

Rob-tapety

25. června 2010 v 22:05 | Terrýk |  Robert Pattinson


Amanda Seyfried - photoshoot 0.1

25. června 2010 v 21:10 | Terrýk |  Amadna Seyfried
Právě se objevil nový dokonalý photoshoot Amandy pro Teen Vogue.
Click na celý článek :)

Nina Dobrev//Filmografie

25. června 2010 v 20:44 | Terrýk |  Nina Dobrev
2009   Chloe
     Vampire Diaries, The (TV seriál)
 2008   American Mall, The (TV film)
     Hranice (TV seriál)
     Never Cry Werewolf (video film)
 2007   Básník války
     Fugitive Pieces
     Tajemství mé dcery (TV film)
     Too Young to Marry (TV film)
     V rytmu stepu
 2006   Calvin a Frannie / Pan úžasný (TV film)
     Daleko od ní
 2001 
  Degrassi: The Next Generation (TV seriál)


Bellina ,,evoluce,,

25. června 2010 v 20:12 | Terrýk |  Kristen Stewart
To je hustý!Mě se upřímně nejvíc líbí na tý první fotce (teda až na ten účes),i když ne tý poslední se mi zas nejvíc líbí její make-up a vlasy, ale je to na názoru...

Blbinka :D

25. června 2010 v 20:07 Twilight Saga
V drogériích Rossmann si můžete koupit speciální limitovanou kosmetiku z edice Eclipse! Je to od značky Essence a stojí fakt pár korun (Tedy aspoň se to všude píše)  Já osobně až to někde uvidím tak to snad vykoupim uplně všechno!
Rozhovor pro časopis Jezabel

25. června 2010 v 19:24 | Terezza |  Nina Dobrev
Nina Dobrev, hvězda seriálu The Vampire Diaries, v rozhovoru pro červnové číslo časopis Jezebel mluví o herectví, Eleně a o tom, proč miluje Atlantu.
Nina Dobrev se nezjevila odnikud, aby si zahrála vysoce žádanou roli Eleny Gilbertové, hrdinky Upířích deníků. Čtyři roky strávila natáčením kanadského seriálu pro mládež Degrassi: The Next Generation a měla malé role ve filmech jako Daleko od ní (Away From Her) a Repo! The Genetic Opera. Ale seriál (je natáčen v Decaturu a Covingtonu) byl velkým krokem vzhůru na hollywoodském žebříčku pro jednadvacetiletou Ninu, která si libuje v tom, jakou výzvu pro ni hit TV stanice CW představuje. Povídali jsme si s kráskou, která se narodila v Bulharsku a vyrůstala v Torontu, o její herecké minulosti, o atlantských jídelních návycích a o tom, co mohou fanoušci očekávat od druhé řady seriálu The Vampire Diaries.
J: Dala jste se na uměleckou dráhu velice brzy. Co ve vás probudilo zájem o hraní?
ND: Byla jsem vždy velmi společenské dítě. Mí rodiče si se mnou nevěděli rady, protože jsem měla plno energie a spolu se svými kamarády jsme doma vždy zkoušeli různá představení. Začala jsem dělat gymnastiku a balet, takže jsem vždy určitým způsobem vystupovala. Pak jsem navštěvovala střední školu dramatických umění v Kanadě, kde jsme studovali hudbu, tanec a divadlo, a uvědomila jsem si, že to je to, co mě dělá šťastnou.
J: Z těch všech forem umění, co jste studovala, proč jste si vybrala herectví?
ND: Divadlo bylo moje nejoblíbenějsí, tam jsem se cítila nejlépe. Ráda ztvárňuji postavy, zkouším přízvuky, jsem někým jiným, ráda objevuji tuhle svou stránku. Dívala jsem se na filmy a představovala si sebe v těch rolích, líbilo se mi číst scénáře. Prostě jsem se rozhodla to vyzkoušet a vidět, kam mě to zanese.
J: Dostala jste se do Degrassi: The Next Generation, když vám bylo jen šestnáct. Jak tato role změnila váš život?
ND: V tu dobu jsem si neuvědomovala, jak velká role to je. Původně to mělo být jen několik epizod. Jak to pokračovalo dál, seriál mne hodně naučil, jaké to je být na natáčení, jak hrát na kameru, protože jsem byla zelenáč. Strávila jsem s Degrassi čtyři roky, ale protože to byl kanadský seriál natáčený daleko od Hollywoodu, mohla jsem se v byznysu prosadit postupně. Spousta lidí, co začne hrát v mladém věku, ztratí smysl pro realitu, ale já měla čas na to, být normální dítě, zatímco jsem dělala to, co mne bavilo.
J: Jak jste získala roli v seriálu The Vampire Diaries?
ND: Když jsem dokončila Degrassi, rozhodla jsem se přiletět na natáčení pilotu do L.A., ale neměla jsem vysoká očekávání. The Vampire Diaries byly jedním z prvních konkursů, na které jsem šla, a líbil se mi ten scénář. Ale na první zkoušce mi nebylo dobře a oni si mnou nebyli jistí, pak jsem dostala roli ve filmu natáčeném v Kanadě, tak jsem jela domů. Režiséři z castingu TVD mne požádali, abych se nahrála na pásku a líbilo se jim, co jsem natočila, takže jsem byla zpátky. Byl to dlouhý proces a já opravdu musela o roli bojovat, protože tu byla spousta dívek, které chtěly hrát Elenu. Měla jsem velké štěstí a stále to cítím, že mám nejvíc cool roli - nebo role - v televizi.

Moje první SBénko :))---BeeDee

25. června 2010 v 19:07 | Terezza
Moje první SB se nachází TU  .Moc ti děkuji za spřátelení :))

Začínám...

25. června 2010 v 18:44 | Terezzka |  Můj denník
Ahoj všichni, chtěla bych vás přivítat na mém blogu který bude přibližně tak o všem možném ale hlavně o upírech a postavách jako je například Twilight saga či The Vampire Diaries.A jelikož s ním teprve začínam, tak mějte prosím strpění :).Jinak bych si moc ráda našla nějaký SB takže kdyžtak piště budu moc ráda .No a jinak o mě...menuju se Tereza a je mi 14 moje ICQ je:616517321 a mám i x-teen takže když budete mít čas...Ať se vám u mě líbí


Mix pár obrázků

25. června 2010 v 18:31 | Terezza |  Demi Lovato

Demi Lovato colorful schoolgirl photo shoot